Hakkımızda

1989 yılından beri "Sizin için varız" sloganıyla yola çıkan firmamız, bugünde ilk gün hissettiği heyecan ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

0 +
Hizmet Bölgesi
895 +
Personel
0
Kalite Belgesi

SMA MetrostarHakkımızda

1989 Yılında 300 m² alanda ticari faaliyetine başlayan SMA Metrostar AŞ;

Günümüzde 14.500 m2 açık, 9.500 m2 kapalı alanı kapsayan, son sistem teknolojiyle donatılmış modern merkez binası ve Lojistik Destek Deposu ile Edirne’den Kars’a ulaşan Sevkiyat gücümüzle iştiraki olduğumuz kuruluşlar ve artan yatırımlarımızla hâlihazırda 300 kişiyi istihdam eden bir firma olarak yoluna devam etmekte ve her geçen gün gelişmektedir.

Sizin için varız” sloganı ile önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız, uzman personeli ve geniş araç filosu ile 24 saat hizmet vermekte olup, müşterilerimizin Ev Dışı Tüketim ihtiyaçlarının tümünü eksiksiz ve zamanında karşılayabilmektedir. 

Arge birimi ile piyasanın istek ve taleplerini analiz ederek oluşturulan stok yapısı, sürekli genişleyen müşteri ağı, ölçülebilir fiyat politikası ve çalışma koşulları ile müşterilerin ihtiyaç duyduğu hizmeti, en hızlı, en ekonomik ve en sağlıklı şekilde sağlayabilmek öncelikli düsturumuzdur.

ISO 9001,  ISO 10002 ve ISO 22000 belgelerine sahip SMA Metrostar AŞ, tüm faaliyetlerinde Kalite, Gıda ve İş Güvenliği ile ilgili tüm yasal mevzuat ve standartlara koşulsuz uyarak çalışma prensiplerini oluşturmak da ve iş arkadaşlarımıza periyodik olarak verilen eğitimler ile mesleki gelişimlerine katkı sağlamaktayız.

SMA Metrostar AŞ, Tüm Türkiye’ye dağılmış olarak 3.480’e yakın noktada bulunan Catering firmaları, Restaurant, Cafe, Çay Bahçeleri, Otel, Öğrenci Yurtları gibi Ev Dışı Tüketim noktalarına hizmet vermektedir.

Sizin için varız” sloganı ile müşteri odaklı hizmet veren SMA Metrostar AŞ, kurulduğu günden itibaren iş dünyasındaki hızlı değişime ayak uydurmuş, sektörde ki yeniliklerin takipçisi olmuş, doğru zamanda, doğru yerde, doğru kararlar ve yönetilebilir riskler alarak hedeflerinin peşinden istikrarla gitmiş ve nihayetin de bu günlere erişmiştir.

KurumsalTürkiye'nin en iyi ürünlerinin ve en kaliteli markalarının, tüketiciyle buluşma noktası olmak için gerekli bilgilerimiz

İş Ortaklarımız

Kaliteli hizmet sunabilmek ve yenilikçi ürün ağımızı genişletmek için çalıştığımız şirketleri inceyebilirsiniz.

Detaylı bilgi

Kalite Belgelerimiz

Hizmet ve kalite standartlarımızın mevzuata uygunluğunu önemsiyoruz. Sahip olduğumuz kalite belgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi

İK

Kariyer fırsatlarını inceleyebilir. ve size uygun açık pozisyonlara başvuru yapabilirsiniz

Detaylı bilgi