Farabi Devlet Hastanesi Futbol takımı sponsoru SMA Metrostar AŞ

Kategori: Genel

Farabi Devlet Hastanesi Futbol takımının sponsoru olan SMA Metrostar AŞ’nin sahibi Abdullah Örs’ün ev sahipliğinde Darıca Belediyesi Ters Cafe’de düzenlenen yemeğe Farabi Devlet Hastanesi Başhekimi Doktor Hikmet Yaşar, Darıca Belediye meclis üyesi Mustafa Öztürk, Başhekim yardımcısı Yahya Ömür, Teknik direktör Kemal Aksu, Kafile sorumlusu ve idari iler müdür yardımcısı İbrahim Gemici, Mali İler müdürü Cebrail Kuru, Takım kaptanı Oğuz Aydemir, futbolcular ve Farabi hastanesi personeli katıldı. Bu yıl 4.düzenlenen Sağlık çalışanları turnuvasında Darıca Farabi Hastanesi önceki  yıllarda bir şampiyonluk kazanmış, bir kez 3.cü, bir kez de dördüncü olmuştu.

Farabi Devlet Hastanesi futbol takımına sponsor olan ve aynı zamanda Darıca Gençlerbirliği takımında yöneticilik yapan Abdullah Örs yemekte yaptığı konuşmada “ Heyecanımız giderek artıyor.

SMA METROSTAR

Hem Gençlerbirliği’nden hem de Farabi’den şampiyonluk kupasını Darıca’ya getirmelerini bekliyoruz.” Dedi.

Başhekim Doktor Hikmet Yaşar ise konuşmasında “ Dünyanın en popüler sporu olan futbolda özellikle son dönemde yaşanan hadiselerin varlığından rahatsızız. Hem şampiyon olalım, hem de en centilmen takım olalım. Abdullah Örs beye desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Takımda oynayan tüm arkadaşlara da başarılar dilerim ”dedi.

Darıca Belediye meclis üyesi

aynı zamanda Darıca belediyesi eğitim spor kulübü başkanı,

Darıca Gençlerbirliği yöneticisi Mustafa Öztürk ise “ Futbolun tüm güzelliklerinin yaşanacağı bir turnuva diliyorum. Başarılar temenni ederim. İnanıyorum, İki kulübümüzde şampiyonluğu yakalayacaktır.” diyerek kafileye başarılar diledi. Sağlık çalışanları turnuvası 11 Nisan’da start alacak ve ilk karşılaşmada Darıca Gençlerbirliği ile Konak Hastanesi karşılaşacak.