“SMA Metrostar A.Ş. AVM” temel atma töreni sade bir törenle Cuma günü gerçekleşti.

Kategori: Genel

Darıca’ya olan hayranlığını sürekli dile getiren başarılı işadamı Abdullah Örs tarafından Darıca’da yapımına başlanan  “SMA Metrostar A.Ş. AVM”  temel atma töreni sade bir törenle Cuma günü gerçekleşti.  SMA Metrostar A.Ş. tarafından Darıca Kazım Karabekir Mahallesi İstasyon Caddesi’nde yapılacak olan  “SMA Metrostar A.Ş. AVM” temel atma törenine SMA Metrostar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Örs ve SMA Metrostar ailesi yanı sıra Ör-taş sahibi Metin Yarar katıldı.

1. DARICA’NIN İLK VE TEK AVM’Sİ

Temel atma töreninde konuşan SMA Metrostar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Örs, Darıca’ya yatırım yapmalarından dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Darıca’yı çok sevdiğini dile getiren Örs, “Darıca benim artık memleketim.

Buraya yatırım yapma niyetimiz zaten vardı. Bu bölgede bir Alışveriş Merkezi daha şart. Bizde bu yatırımı Darıca’ya yapma kararı aldık. Bugünde temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. Darıca’mıza hayırlı olsun” dedi. Temel atma töreni yapılan dualar ve kurban kesimiyle son buldu. Kazım Karabekir Mahallesi İstasyon Caddesi’nde No: 523’te yapımı devam eden AVM toplam 7 kattan oluşup 10 bin 800 metrekarelik bir alanı kapsamakta.

2. “SMA Metrostar A.Ş. AVM”

“SMA Metrostar A.Ş. AVM” temel atma töreni sade bir törenle Cuma günü gerçekleşti.Darıca’ya olan hayranlığını sürekli dile getiren başarılı işadamı Abdullah Örs tarafından Darıca’da yapımına başlanan  “SMA Metrostar A.Ş. AVM”  temel atma töreni sade bir törenle Cuma günü gerçekleşti.  SMA Metrostar A.Ş. tarafından Darıca Kazım Karabekir Mahallesi İstasyon Caddesi’nde yapılacak olan  “SMA Metrostar A.Ş. AVM” temel atma törenine SMA Metrostar A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Örs ve SMA Metrostar ailesi yanı sıra Ör-taş sahibi Metin Yarar katıldı.DARICA’NIN İLK VE TEK AVM’SİTemel atma töreninde konuşan SMA Metrostar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Örs, Darıca’ya yatırım yapmalarından dolayı son derece mutlu olduklarını söyledi. Darıca’yı çok sevdiğini dile getiren Örs, “Darıca benim artık memleketim. Buraya yatırım yapma niyetimiz zaten vardı. Bu bölgede bir Alışveriş Merkezi daha şart. Bizde bu yatırımı Darıca’ya yapma kararı aldık. Bugünde temel atma törenini gerçekleştiriyoruz. Darıca’mıza hayırlı olsun” dedi. Temel atma töreni yapılan dualar ve kurban kesimiyle son buldu. Kazım Karabekir Mahallesi İstasyon Caddesi’nde No: 523’te yapımı devam eden AVM toplam 7 kattan oluşup 10 bin 800 metrekarelik bir alanı kapsamakta.